0 216 275 40 00 drdilekerdonmez@gmail.com

Hakkımda

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Dilek ERDÖNMEZ

Hakkımda

VM Medikal Park Pendik Hastanesinde sizleri bekliyorum. En kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın sağlığı hepimiz için önemli ve değerli. Çocuklarınızın sorunlarıyla daha iyi koşullarda ilgilenmek ve sizlere yardımcı olmak için elimden gelen gayreti göstermeye devam edeceğim.

Randevu almak ve detaylı bilgi için 0(216) 275 40 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Özgeçmiş

Özgeçmiş: Uzm.Dr.Dilek ERDÖNMEZ,

Uzm.Dr. Dilek Erdönmez Gemlik’de dünyaya geldi. Sırasıyla ilk ve orta öğrenimini Gemlik’te tamamlayan Uzm.Dr. Dilek ERDÖNMEZ, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini, 2007 yılında da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünde İhtisasını tamamladı. Evli ve 3 çocuk annesi olan Uzm.Dr. Dilek ERDÖNMEZ, İngilizce bilmektedir.

Mezun olduğu okullar:

 • (1990) Gemlik Lisesi
 • (1997) Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi,
 • (2007) Kocaeli Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,

İş Tecrübesi:

 • 2023-(Devam) VM Medikal Park Pendik Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 • 2022-2023 Özel Muayenehane, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 • 2018-2022 VM Medikal Park Pendik Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı
 • 2017-2018 Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Acıbadem, Kadıköy/İstanbul
 • 2012-2017 Özel Pendik Bölge Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Pendik / İSTANBUL
 • 1998-2012 Yılları arasında Devlet Hastanesi ve Özel Hastane

Yayınlar:

 • Erdönmez D., İnsülin direnci ve D vitamini, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, İhtisas Bitirme Tezi, 2007
 • Erdönmez D., Hatun Ş., Çizmecioğlu M.F., Keser A., No Relationship Between Vitamin D Status and Insulin Resistance in a Group of High School Students, J Clin Res Pediatr Endocrinol. Dec 2011; 3(4): 198–201.

Felsefem & Misyonum

Sağlıklı nesillerin yetişmesinde çocukların doğumundan itibaren 18 yaşına kadar geçirdikleri yaşam boyunca onları gözlemlemek ve değerlendirerek sorunlarına kaynağında ilerlemeden çözüm bulmak ve sağlıklı bireyler olabilmeleri için gerekli gayreti sarfetmek.

Çocuk Gelişimi

Bilişsel, Duyuşsal ve Psikomotor

|

Ailelerimizden mesajlar...

Ezgi Aydın

Dilek Hanım’ın teşhis ve tedavi protokolüne şüphesiz uygular, sonucunda kızım hızlı toparlanmış oluyor. Gerek görmediği yerde çocuğu yoracak tahlillerden uzak durur. Randevuları yoğun olsa dahi hastasını mağdur etmez asistanı bir şekilde boşluk yaratıp araya alırlar. Çocuklara hem bir anne hem bir doktor edasıyla yaklaşır. Kızım Duru’nun idolü Dilek doktoru iyi ki varsınız başımızdan eksik olmayın, sevgiler

Nazlı Erkmen

Kızım 10 günlükken tanıştık, şu anda 3 yaşında. Her konuda danışırım hep destek olur, doğru olana yönlendirir, bilgi ve tecrübelerine sonsuz güveniyorum, söylediği her cümleyi uyguladım, önerdiği en küçük konularda bile her zaman kızımdan olumlu sonuçlar aldım. Çok nadir rastlanan güvenilir bir doktordur. Hepsinden önce çok başarılı bir doktordur. Saygı duyulmalı. Teşekkür ederiz. Kızım büyüyene kadar peşinizdeyiz 🙂

Kübra Uslu

Bugün yenidoğan bebeğimi ve altı yaşındaki kızımı götürdüm. Bence harika ötesi bir doktor çok ilgili alakalı çok dikkatli en önemlisi bence işini çok severek yapıyor çok memnun kaldık.